+48 513 513 978

Mercedes S-klasa AMG S400d

Formularz rezerwacyjny

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką prywatności zawartych w formularzu w celu: udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedstawienia oferty handlowej lub świadczenia usług. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do ich dostępu, zmiany, poprawiania oraz ich usunięcia. Administratorem danych jest: PREMIUM CAR SERVICES SP. Z O.O. z siedzibą 02-220 Warszawa Łopuszańska 26A

Pola wymagane

OPIS:

Mercedes S-klasa obejmuje systemy, które mogą odczytać nierówności na drodze, a następnie odpowiednio dostosować zawieszenie, a także technologię wspomagającą kierowcę, która wykorzystuje dane z nawigacji satelitarnej do spowolnienia i płynnego pokonywania zakrętów. To zadziwiająco sprytne rzeczy.

Oczekuje się, że luksusowe limuzyny, takie jak Mercedes Klasa S, będą nosić pasażerów w najwyższym komforcie, a Mercedes z pewnością wydaje się oferować niezbędne składniki. Fotele oferują wszystkie możliwości regulacji elektrycznej, a kierowca i pasażerowie mają możliwość masażu, który pomaga podkręcić luksus, niezależnie od długości podróży.

Pomimo standardowego regulowanego zawieszenia pneumatycznego jakość jazdy Mercedes Klasy S nie jest do końca idealna w każdej sytuacji. W mieście można poczuć efekt większych niedoskonałości odbijających się od wewnątrz do wnętrza, choć w nieco mniejszym stopniu niż w serii 7 . Jednak wraz ze wzrostem prędkości na otwartej drodze jazda staje się wyjątkowo elastyczna i wygodna. Pod tym względem Klasa S z łatwością może się równać z najlepszymi w tym segmencie i jest znacznie lepiej kontrolowana niż Range Rover , który ma tendencję do pogrążania się w zakrętach i wyraźniejszego podskakiwania po spadkach i grzebieniach.

Jest to jednak Mercedes S-klasa , ale na tym nie koniec: w zależności od wybranego modelu istnieją różne opcje dalszego ulepszania. Na przykład Magic Body Control wykorzystuje kamerę stereo zamontowaną na przedniej szybie do skanowania powierzchni drogi przed pojazdem, a następnie wstępnie reguluje zawieszenie, aby sobie z tym poradzić. Jest zadziwiająco skuteczny, o ile podróżując przez serię dużych nierówności, ledwo zauważysz ich obecność.

Mercedes S-klasa wynajem limuzyn Warszawa

Cennik
1-2 dni (doba)
1.200.00 PLN
3-7 dni (doba)
799.00 PLN
8-14 dni (doba)
599.00 PLN
15 dni+ (doba)
499.00 PLN
1 miesiąc+
12.000.00PLN
Kaucja
8.000.00 PLN
Limit km (doba/miesiąc)
150/ 2800
Dane pojazdu
Rok produkcji
2018
Kolor
Czarny
Silnik
3.0 L Twin Turbo
Pojemność silnika (cm)
2997
Moc (KM)
340
Rodzaj paliwa
Diesel
Średnie spalanie (l) miasto/ trasa
11/8
Rodzaj napędu
RWD
Skrzynia biegów
Automatyczna
Tapicerka
skórzana
Wynajem aut premium

Dane teleadresowe:

ul. Łopuszańska 26a

02-220 Warszawa

 

Godziny otwarcia:

Od poniedziału do piątku w godzinach 10:00 - 18:00
W soboty Nieczynne

© Wynajem Aut Premium - All Rights Reserved