+48 513 513 978

Mercedes GLC 220d Coupe AMG

Formularz rezerwacyjny

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką prywatności zawartych w formularzu w celu: udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedstawienia oferty handlowej lub świadczenia usług. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do ich dostępu, zmiany, poprawiania oraz ich usunięcia. Administratorem danych jest: PREMIUM CAR SERVICES SP. Z O.O. z siedzibą 02-220 Warszawa Łopuszańska 26A

Pola wymagane

OPIS:

Mercedes GLC Coupe łączy wzniosłą pozycję za kierownicą z eleganckim zadem w stylu fastback, który z pewnością przyciągnie twoją uwagę.Pod powierzchnią dzieli komponenty z segmentem Klasy C firmy , podobnie jak zwykły GLC, na którym jest oparty. Jednak Coupe jest w rzeczywistości niższe i nieco dłuższe. Jak można się było spodziewać, bagażnik Coupe nie jest tak przestronny ze względu na pochyloną tylną szybę. Tylna przestrzeń również wymaga trochę uderzenia - coś, co warto wiedzieć, jeśli masz wysokie kumple.

Niezależnie od silnika, w Mercedes GLC Cupe w wyposażeniu standardowym jest dziewięciobiegowa automatyczna skrzynia biegów. Płynnie zmienia bieg i choć przy niskich prędkościach występuje niewielka niepewność, jest on bardziej responsywny niż skrzynia.

Wybór trybu sportowego usztywnia zawieszenie i dodaje ciężaru układu kierowniczego oraz ostrości skrzyni biegów, ale nie powstrzymuje to Mercedes GLC od pochylania się w zakrętach i odczuwania tak samo ciężkiej jak jest. Ostatecznie na ciasnej i krętej drodze będziesz się dobrze bawić w X4 lub Macan.

To, że GLC Coupe stawia komfort na zwinność, nie jest niczym złym - wielu nabywców będzie z tego zadowolonych. Temat ten przenosi się do wnętrza, gdzie kierowca uzyskuje przyzwoitą pozycję za kierownicą z dobrą widocznością do przodu oraz dużą regulacją kierownicy i elektrycznego siedzenia, w tym elektryczną regulacją odcinka lędźwiowego. 

W naszej wypożyczalni dostępny jest GLC Coupe AMG. Wynajmij Suv-a w wyanejm aut preium

 

Cennik
1-2 dni (doba)
399.00 PLN
3-7 dni (doba)
349.00 PLN
8-14 dni (doba)
299.00 PLN
15 dni+ (doba)
249.00 PLN
1 miesiąc+
7000.00 PLN
Kaucja
4000.00 PLN
Limit km (doba/miesiąc)
200/3000 km
Dane pojazdu
Rok produkcji
2018
Kolor
Czarny
Silnik
2.0 Turbo
Pojemność silnika (cm)
2000
Moc (KM)
170
Rodzaj paliwa
Diesel
Średnie spalanie (l) miasto/ trasa
9/6
Rodzaj napędu
4x4
Skrzynia biegów
Automatyczna
Tapicerka
skórzana
Wynajem aut premium

Dane teleadresowe:

ul. Łopuszańska 26a

02-220 Warszawa

 

Godziny otwarcia:

Od poniedziału do piątku w godzinach 10:00 - 18:00
W soboty Nieczynne

© Wynajem Aut Premium - All Rights Reserved