+48 513 513 978

BMW M3 F80 Competition

Formularz rezerwacyjny

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką prywatności zawartych w formularzu w celu: udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedstawienia oferty handlowej lub świadczenia usług. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do ich dostępu, zmiany, poprawiania oraz ich usunięcia. Administratorem danych jest: PREMIUM CAR SERVICES SP. Z O.O. z siedzibą 02-220 Warszawa Łopuszańska 26A

Pola wymagane

Prezencja

Kształty BMW M3 są ucieleśnieniem najczystszej, potężnej dawki adrenaliny i agresji. Forma czterodrzwiowego nadwozia, w trosce o najlepsze osiągi, została podporządkowana aerodynamice. Olbrzymie wloty powietrza z przodu, długa karoseria i opadający karbonowy dach, atletyczny tył z dyfuzorem M i ścięte podwójne końcówki rur wydechowych decydują, że ta zniewalająca sylwetka świadczy o bezkompromisowo sportowym charakterze auta. Styliści BMW zadbali o idealne proporcje oddające dynamikę, siłę, pewność siebie i charyzmę wyczynowej linii M. BMW M3 doskonale prezentuje się na torze wyścigowym, autostradzie i w centrum wielkich metropolii.

Wnętrze

Sportowy charakter ubrany w luksusową elegancję, tak należy podsumować interior BMW M3. Skórzane, sportowe fotele ze zintegrowanymi zagłówkami i trójramienna kierownica zapraszają swoją funkcjonalnością i decydują , że siadając na siedzeniu kierowcy nie ma wątpliwości, że jest się w wyczynowym aucie. Zwrócony w stronę kierowcy kokpit mówi, że styliści kierowali się przede wszystkim ergonomią. W jego centralnym miejscu znajduje się prędkościomierz wyskalowany aż do 330 km/h. Kontrolę nad systemami auta ułatwia multimedialny 10-calowy ekran. Na wyposażeniu znajduje się też wysokiej jakości zestaw audio firmy Harmam-Kardon. Podświetlane emblematy M na siedzeniach i pozostałe elementy wyposażenia tworzą doskonałą atmosferę wnętrza.

Technika

Technologie zastosowane w modelu BMW M3 to rozwiązania typowo sportowe na poziomie wyczynowym. 431 KM silnika musi budzić respekt. Olbrzymia moc wynika z zastosowania najbardziej efektywnych technik. Sześciocylindrowa benzynowa jednostka napędowa M TwinPower Turbo ma pojemność 3 litrów i jest podwójnie doładowana. Zastosowano w niej wiele innowacji. Auto przyspiesza do 100 km/h w ciągu 4,1 sekundy, a od 100 km/h do 200 km/h w ciągu 10 sekund. Panowanie nad autem o takich parametrach ułatwiają m.in. adaptacyjny układ zawieszenia, inteligentny system przeniesienia napędu na tylną oś. Mimo to, samochód ten stawia przed kierującym wysokie wymagania. Potężny dźwięk silnika M4 sprawia, że w żyłach miłośników motoryzacji zaczyna płynąć wysokooktanowa benzyna.
Zarezerwuj auto

Cennik
1-2 dni (doba)
999.00 PLN
3-7 dni (doba)
799.00 PLN
8-14 dni (doba)
699.00 PLN
15 dni+ (doba)
599.00 PLN
1 miesiąc+
13.000.00 PLN
Kaucja
6.000.00 PLN
Limit km (doba/miesiąc)
150 km / 3000 km
Dane techniczne
Pojemność bagażnika (l)
580
Pojemność zbiornika paliwa (l)
60
Masa pojazdu (kg)
1647
Dane pojazdu
Rok produkcji
2017
Kolor
Niebieski
Silnik
3.0 L TwinTurbo
Pojemność silnika (cm)
2997
Moc (KM)
450
Rodzaj paliwa
benzyna
Średnie spalanie (l) miasto/ trasa
12 / 9
Rodzaj napędu
RWD
Skrzynia biegów
Automatyczna
Tapicerka
Skórzana
Wynajem aut premium

Dane teleadresowe:

ul. Łopuszańska 26a

02-220 Warszawa

 

Godziny otwarcia:

Od poniedziału do piątku w godzinach 10:00 - 18:00
W soboty Nieczynne

© Wynajem Aut Premium - All Rights Reserved