+48 537 700 767

BMW M235i xDrive Gran Coupe

Formularz rezerwacyjny

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką prywatności zawartych w formularzu w celu: udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedstawienia oferty handlowej lub świadczenia usług. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do ich dostępu, zmiany, poprawiania oraz ich usunięcia. Administratorem danych jest: PREMIUM CAR SERVICES SP. Z O.O. z siedzibą 02-220 Warszawa Łopuszańska 26A

Pola wymagane

       Pierwsze BMW serii 2 Gran Coupé wprowadza nową, wyrazistą formę suwerenności do klasy kompaktowej. Jego ambicje jednoznacznie pokazuje przede wszystkim w bezkompromisowy sposób nastawiona na osiągi estetyka.W zgodzie z zaawansowanymi technologiami i perfekcyjnie dostrojonymi funkcjami dynamiki jazdy BMW serii 2 Gran Coupé z łatwością wyróżnia się z tłumu, podążając swoją własną drogą.

       A swoimi felgami o średnicy do 19 cali nadaje suwerenności niezwykle lekki wygląd. Efektowna atrapa chłodnicy BMW, reflektory diodowe i diodowe lampy tylne, bezramkowe drzwi, mocny obszar nadkoli i sportowy tył – oto czysta suwerenność, którą widać także we wnętrzu. Zorientowany na kierowcę kokpit dzięki podświetlanym listwom ozdobnym i opcjonalnym fotelom sportowym tworzy ekskluzywną i dynamiczną atmosferę. Zawsze aktualnych informacji dostarczają Ci dwa wyświetlacze Live Cockpit Professional o przekątnych 10,25 cala oraz wyświetlacz BMW Head-Up.

 

       DYNAMIKA JAZDY BMW SERII 2 GRAN COUPÉ.
Silnik oraz technologie napędu i układu jezdnego BMW serii 2 Gran Coupé.
BMW serii 2 Gran Coupé dzięki dynamicznym elementom wyposażenia, takim jak adaptacyjny układ jezdny, skrzynia dwusprzęgłowa i napęd na wszystkie koła xDrive, pod względem zwinności jest na czele swojego segmentu. W połączeniu z mocnymi i wysoce wydajnymi silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi TwinPower Turbo z łatwością wyróżnia się z tłumu i zapewnia wyjątkową przewagę na każdej drodze.


       SYSTEMY WSPOMAGAJĄCE KIEROWCĘ I FUNKCJE KOMFORTOWE W BMW SERII 2 GRAN COUPÉ.
BMW serii 2 Gran Coupé prezentuje się progresywnie w najmniejszych detalach także pod względem techniki. Innowacyjne systemy wspomagające kierowcę, takie jak asystent cofania, wspierają Cię podczas jazdy. Blokowani i odblokowywanie drzwi dzięki kluczykowi cyfrowemu na smartfonie, sprawia, że korzystanie z samochodu staje się jeszcze wygodniejsze.

Cennik
1-2 dni (doba)
599.00 PLN
3-7 dni (doba)
499.00 PLN
8-14 dni (doba)
429.00 PLN
15 dni+ (doba)
389.00 PLN
Weekend (ptk-pon)
1.250.00 PLN
1 miesiąc+
8.500.00 PLN
Kaucja
5.000.00 PLN
Limit km (doba/miesiąc)
(doba/miesiąc): 200 km / 3000 km
Dane pojazdu
Kolor
Szary
Pojemność silnika (cm)
1998 cm³
Moc (KM)
306KM
Rodzaj paliwa
Benzyna
Średnie spalanie (l) miasto/ trasa
7,8-7,1
Skrzynia biegów
Automat
Wynajem aut premium

Dane kontaktowe:

+48 537700767

biuro@wynajemautpremium.pl

Dane teleadresowe:

ul. Łopuszańska 26a

02-220 Warszawa

 

Godziny otwarcia:

Od poniedziału do piątku w godzinach 24H
W soboty 24H

© Wynajem Aut Premium - All Rights Reserved