+48 513 513 978

Audi R8+ Audi Sport Edition

Formularz rezerwacyjny

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką prywatności zawartych w formularzu w celu: udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedstawienia oferty handlowej lub świadczenia usług. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do ich dostępu, zmiany, poprawiania oraz ich usunięcia. Administratorem danych jest: PREMIUM CAR SERVICES SP. Z O.O. z siedzibą 02-220 Warszawa Łopuszańska 26A

Pola wymagane

Opis:

Pomimo niesamowitej wydajności, Audi R8 jest samochodem, z którego możesz także korzystać każdego dnia. Nie jest tak przychylny jak czteromiejscowe Porsche 911, ale z przodu znajduje się przydatny bagażnik, przestrzeń bagażowa za dwoma siedzeniami i jazda, która nie umęczy cię w długiej podróży.

Będąc naturalnie aspirowanym supersamochodem, Audi R8 V10 przedziera się przez zakres obrotów i reaguje natychmiast bez opóźnienia turbo, którego doświadczasz u większości rywali. R8 musi pracować ciężej, aby uwolnić całą swoją wydajność - prawdziwe fajerwerki nie zaczynają się, dopóki nie przekroczysz 5000 obr / min - ale to po prostu zwiększa jego wspaniały urok. Jeśli jesteśmy rozsądni, wersja 562bhp jest wystarczająco szybka, ale dodatkowej zaciekłości wersji Performance niezwykle trudno się oprzeć.

Ale gdy jesteś bardziej skłonny do wygodnej i cichej podróży, R8 może bezproblemowo zmienić się w wygodnego grand tourera. Podczas rejsu warczenie V10 zamiera w zwykły pomruk i z łatwością zjeżdża z niskich obrotów. W trybie ręcznym, gdy naciskasz, skrzynia biegów okazuje się posłuszna i jest w stanie błyskawicznie zmieniać biegi. Jednak pozostaw to w trybie automatycznym, a przekonasz się, że kickdown może być nieco niezdarny, a manewrowanie może być gwałtownym wydarzeniem.

Chociaż tylna szyba jest niewielka, Audi R8 jest stosunkowo łatwo dostrzec - podobnie jak supersamochody - a przednie i tylne czujniki parkowania oraz kamera cofania są standardem, aby ułatwić życie podczas manewrowania. Reflektory LED są również standardem, podczas gdy modele Performance otrzymują dodatkowe laserowe wspomaganie świateł drogowych; działa to przy prędkościach powyżej 80km na godzinę i zapewnia wyjątkowo jasne i skuteczne oświetlenie drogi w nocy.

Wielofunkcyjna kierownica Audi R8 steruje wieloma rzeczami, w tym trybami jazdy i menu ekranowymi. Możesz także kontrolować cały system informacyjno-rozrywkowy i nawigację satelitarną (oglądany przez cyfrowy ekran o przekątnej 12,3 cala w binnacle kierowcy) za pomocą kierownicy, chociaż obrotowy sterownik zamontowany za dźwignią zmiany biegów zapewnia alternatywny sposób interakcji z nim.

W przeciwnym razie kontrola klimatu jest logiczna, a deska rozdzielcza jest ogólnie łatwa w obsłudze, i wydaje się znakomicie wykończona i dobrze złożona, choć nie tak ekstrawagancka w projektowaniu, jak niektórzy rywale.

Wynajem Supersamochodów Warszawa Audi R8 do wypoyżyczania w Wynajem Aut Premium 

Cennik
1-2 dni (doba)
4.500.00 PLN
3-7 dni (doba)
2.999.00 PLN
8-14 dni (doba)
1.799.00 PLN
15 dni+ (doba)
1.299.00 PLN
1 miesiąc+
30.000.00 PLN
Kaucja
30.000.00 PLN
Limit km (doba/miesiąc)
150 km/2.000 km
Dane pojazdu
Rok produkcji
2018
Kolor
Szary
Silnik
5.2 V10
Pojemność silnika (cm)
5204
Moc (KM)
620
Rodzaj paliwa
Benzyna
Średnie spalanie (l) miasto/ trasa
20.1/13.3
Rodzaj napędu
Quattro
Skrzynia biegów
Automatyczna
Wynajem aut premium

Dane teleadresowe:

ul. Łopuszańska 26a

02-220 Warszawa

 

Godziny otwarcia:

Od poniedziału do piątku w godzinach 10:00 - 18:00
W soboty Nieczynne

© Wynajem Aut Premium - All Rights Reserved