+48 537 700 767

Audi A6 TDI Quattro

Formularz rezerwacyjny

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z polityką prywatności zawartych w formularzu w celu: udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, przedstawienia oferty handlowej lub świadczenia usług. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo do ich dostępu, zmiany, poprawiania oraz ich usunięcia. Administratorem danych jest: PREMIUM CAR SERVICES SP. Z O.O. z siedzibą 02-220 Warszawa Łopuszańska 26A

Pola wymagane

Linia stylistyczna Audi A6 jest doskonałym dowodem na możliwość połączenia dwóch przeciwstawności. Z jednej strony urzeka klasycznymi, dystyngowanymi proporcjami, z drugiej budzi respekt swym zadziornym temperamentem. Niewątpliwie projektanci tego auta mogą być dumni z uzyskanego efektu, który można określić jako drzemiącą w spokoju siłę. Przód wyróżnia się atletyczną atrapą chłodnicy. Skośne reflektory typu LED przypominają zmrużone oczy drapieżnika. Boczny widok określa tzw. linia tornado, biegnąca poniżej krawędzi szyb, od reflektorów przednich aż do tyłu samochodu. W połączeniu z przetłoczeniem u dołu drzwi nadaje wysublimowany i zawadiacki wyraz sylwetce. Podwójne wyloty rur wydechowych i wyraziste załamania budują muskulaturę tyłu auta. Oznaczenia Quattro sygnalizują potencjał ukryty w tym egzemplarzu.

Wnętrze
W środku auta dominuje skóra, determinując jego ekskluzywny wydźwięk. Wysokiej jakości tapicerka sprawia, że każdy poczuje się we wnętrzu auta luksusowo i komfortowo. Dodatkowe wyposażenie S-line wprowadza sportowy charakter do wystroju. Wszystkie, nawet najdrobniejsze elementy zostały doskonale wykonane i spasowane ze sobą pod względem mechanicznym i estetycznym. Obszyta skórą, trójramienna i wielofunkcyjna kierownica zapewnia doskonałe poczucie kontroli nad samochodem.

Technika
Wysokoprężny silnik tego modelu Audi A6 został wykonany w technologii TDI. Moc 190 KM generowana jest w 4 cylindrach o łącznej pojemności 1968 cm³. To wystarczy, żeby auto osiągnęło 100 km/h w 7,9 sekundy i rozpędzało się do 233 km/h. Olbrzymią zaletą jest zastosowanie napędu Quattro, który napędza wszystkie cztery koła. Dzięki temu kontrola toru jazdy jest bardzo ułatwiona. Automatyczna i idealnie zestrojona skrzynia biegów S-tronic jest doskonałym uzupełnieniem wyposażenia. Hasło, którym posługuje się Audi „Przewaga dzięki technologi" znajduje bardzo dobre odzwierciedlenie w tym zestawieniu.

Cennik
1-2 dni (doba)
600,00 PLN
3-7 dni (doba)
500,00 PLN
8-14 dni (doba)
400,00 PLN
15 dni+ (doba)
350,00 PLN
1 miesiąc+
7,000 PLN
Kaucja
7,000 PLN
Limit km (doba/miesiąc)
200/3000
Dane pojazdu
Kolor
Bialy
Silnik
2.0 TDI
Pojemność silnika (cm)
1968 cm3
Moc (KM)
204KM
Rodzaj paliwa
Diesel
Skrzynia biegów
Automat
Wynajem aut premium

Dane kontaktowe:

+48 537700767

biuro@wynajemautpremium.pl

Dane teleadresowe:

ul. Łopuszańska 26a

02-220 Warszawa

 

Godziny otwarcia:

Od poniedziału do piątku w godzinach 24H
W soboty 24H

© Wynajem Aut Premium - All Rights Reserved